Apie mus

„Vaikų džiaugsmas“ – įmonė įsikūrusi prieš kelis metus, siekia paversti kiekvieno šventę įsimintiniausia diena. Siūlome įvairius šventinius atributus, kurie pritaikyti vaikams, bet tinka ir suaugusiems.

Svarbiausia gera nuotaika ir atmosfera, vaikų juoko ir linksmo šurmulio pilna jūsų šventinė diena, tačiau mums svarbiausia ne tik vaikų džiaugsmas, bet ir jų saugumas, todėl mes garantuojame, kad jums pristatysime kokybiškus produktus ir paslaugas.

Geriausiai nuteikia ir geriausias rekomendacijas suteikia, švenčių dalyvių atsiliepimai:

“Vaikų ir tėvų vardu norėtumėm PADĖKOTI „Pripučiamų batutų nuoma VAIKŲ DŽIAUGSMAS“ už papuošta mūsų vaikučių šventė – spalvingų ir itin linksmų pripučiamų batutų, kuris vaikams suteikė neapsakomo džiaugsmo.

DŽIAUGSMAS + KOKYBE + GARANTIJA + KAINA = VAIKŲ DŽIAUGSMAS”   -Tatjana.

Ačiū už pagalbą organizuojant vaiko gimtadienį!!! Visiems vaikučiams labai patiko ir batutai, ir popcornas ir vata! “ – Anita

 

Ką mes siūlome?

Lauko šventei pasirinkite pripučiamą batutą. Aktyvi pramoga neleis vaikams nuobodžiauti, o įvairios batutų spalvos, formos ir dydžiai tiks ir pramogai ir teminėms šventėms.

Visi smaližiai šventėje bus sužavėti spragėsių aparatais ar šokolado fontanais, nepamirškime ir cukraus vatos aparatų. Aparatų gaminama cukraus vata vieniems primins vaikystę, o mažieji atras naują skonį.

Ar tai būtų romantiška šventė, krikštynos ar vaikų gimtadienis jums pravers muilo burbulų aparatai. Spalvoti muilo burbulai, sklęsdami aplink, sukurs jaukią, romantišką šiek tiek magišką nuotaiką.

Pasakas padės prisiminti ir linksmieji veidrodžiai, kurie leis jums nukeliauti į Kreivų veidrodžių karalystę. Karalystėje nepasiklysti vaikams gali padėti mūsų siūlomi personažai: Peliukas Mikis, Šuo Plutas ir kiti.

Personažų kostiumus, pripučiamus batutus, šokolado fontanus, muilo burbulų aparatus ir kitus produktus bei smulkesnę informaciją apie juos rasite kataloge.

Jei turite klausimų visuomet atsakysime į juos ir patarsime –  +370 685 11241