Atsiliepimai

Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Nuolatos stengiames įsiklausyti į kievieną Jūsų pageidavimą

Rated 5 out of 5

Buvo puiki šventė? Be abejonės su Jūsų taikliai rekomenduotu batutu ir rožine cukraus vata…! Didelis AČIŪ už nuoširdų,punktualų aptarnavimą, kokybiškus ir pedantiškai tvarkingus nuomuotus daiktus?

Dalia
Rated 5 out of 5

Nuoširdžiai dėkoju. Jūs nerealus .Naujas ledų aparatas , švarus batutas. Viskas kaip buvo aptarta – punktualiai, greitai ir mandagiai.

Jurgis ir svečiai
Rated 5 out of 5

Labai puikūs žmonės dirba šioje komandoje, tai nuostabi ir puiki šeima kuri pasirūpins jūsų šventės atributiką, visada maloniai patars ir padės išsirinkti. Jie gerai išmano savo darbą jo ypatumus, todėl drąsiai galite pasikliauti ir atsiduoti į jų rankas ir patarimus. Atvažiuos, atveš, pastatys, parodys, paaiškins, o po to surinks. Visi įrenginiai kokybiški, tvarkingi, begalo džiuginantys vaikus ir patinkantys jų tėveliams. Ačiū Jums vaikų džiaugsmas Jūs nuostabūs!

Karolina
Rated 5 out of 5

Puiki komanda, operatyviai pristatė batutą, ledų ir vatos aparatus. Gimtadienis vaiko buvo nuostabus, daug veiksmo, džiaugsmo ir šėlionių. Ne tik vaikai, bet ir suaugę puikiai laiką praleido ? Nuoširdžiai REKOMENDUOJU!!!

Džastina
Rated 5 out of 5

Ačiū Jums už galimybę surengti Nuostabią šventę!!!!

Greta

5,0
Rated 5 out of 5
5 iš 5 žvaigždžių
Tobula100%
Labai gerai0%
Vidutiniška0%
Blogai0%
Labai blogai0%

lt_LTLithuanian