Atsiliepimai

Mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Nuolatos stengiames įsiklausyti į kievieną Jūsų pageidavimą

Rated 5,0 out of 5

Noriu padėkoti „Vaikų džiaugsmas” už puikiai organizuotą šventę. Nuomojomės didelį batutą. Labai malonūs darbuotojai, viską detaliai paaiškino, parodė, kaip ir ką daryti, prasidėjus lietui. Batutas labai kokybiškas, tvarkingas. Vaikai turėjo puikią šventę. REKOMENDUOJU

Irena
Rated 5,0 out of 5

Labai nuostabi komandą! Ačiū už puikia švente, vaikai laimingi !!! Likome labai patenkinti!!!🥰

Natalija
Rated 5,0 out of 5

Buvo puiki šventė? Be abejonės su Jūsų taikliai rekomenduotu batutu ir rožine cukraus vata…! Didelis AČIŪ už nuoširdų,punktualų aptarnavimą, kokybiškus ir pedantiškai tvarkingus nuomuotus daiktus?

Dalia
Rated 5,0 out of 5

Nuoširdžiai dėkoju. Jūs nerealus .Naujas ledų aparatas , švarus batutas. Viskas kaip buvo aptarta – punktualiai, greitai ir mandagiai.

Jurgis ir svečiai
Rated 5,0 out of 5

Labai puikūs žmonės dirba šioje komandoje, tai nuostabi ir puiki šeima kuri pasirūpins jūsų šventės atributiką, visada maloniai patars ir padės išsirinkti. Jie gerai išmano savo darbą jo ypatumus, todėl drąsiai galite pasikliauti ir atsiduoti į jų rankas ir patarimus. Atvažiuos, atveš, pastatys, parodys, paaiškins, o po to surinks. Visi įrenginiai kokybiški, tvarkingi, begalo džiuginantys vaikus ir patinkantys jų tėveliams. Ačiū Jums vaikų džiaugsmas Jūs nuostabūs!

Karolina

5,0
Rated 5,0 out of 5
5 iš 5 žvaigždžių
Tobula100%
Labai gerai0%
Vidutiniška0%
Blogai0%
Labai blogai0%

lt_LTLithuanian